EKS CATERING

Ev, ofis davetleriniz ve organizasyonlarınızda hem samimi bir hava yakalamak, hem de uzun süre konuşulmak istiyorsanız Türk ve Dünya Mutfaklarından hazırladığımız lezzetlerden seçerek menülerinizi hazırlayıp misafirlerinize sunabilirsiniz. Konuklarınızı sunduğunuz ikramlarla büyülemek, damak lezzetlerini yeniden keşfetmelerini sağlamak için doğru yerdesiniz.

2011 yılı itibari ile EKS Catering olarak kurumsal firmalara özel catering hizmeti vermekteyiz. Tarafınıza vereceğimiz teklifin en doğru teklif olması için hizmetin içeriğini doğru anlamak, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak ilkesine bağlı olarak en kaliteli hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz. Yapılan içerikleri günlük ve özenle hazırlamaktayız. Kullandığımız ekipmanlarla yerinde sıcak servis imkanı sunuyoruz. Birçok farklı alternatifle birlikte nakliye ve servis hizmetini de yerine getiriyoruz.

Özel davetler, partiler ve organizasyonlara menü alternatifleri ile birlikte destek sağlamaktayız. Etkinlik öncesinde alan bilgisi, kişi sayısı, menü içeriği ve diğer tüm detaylar alınarak; beklentilerinize doğru cevap vermekteyiz. Mutfak ekipmanı, nakliye ve servis hizmeti vermekteyiz.
Etkinlik mekanının keşfedilmesi ile alanın kriterlerine, davetin konseptine, davetli profiline ve mevsime göre menüyü planlayarak kişilere ve şirketlere en doğru hizmeti vermekteyiz. 1’er saatlik workshoplar , yemek ve demo Showları yapmaktayız. (Örn: sushı, çikolata vs.) Mutfak ekipmanı (çikolata şelalesi vs.), nakliye ve servis hizmeti vermekteyiz. Umarız siz de bu deneyimden bizim kadar keyif alırsınız.


İletişim İçin

+90 216 325 15 00
info@eksmutfak.com.tr